google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Amasra Belediyesi en az ilkokul öğrencileri işçi alımı yapacak - haberbil.net
İş İlanları

Amasra Belediyesi en az ilkokul öğrencileri işçi alımı yapacak

Bartın Amasra Belediyesi işçi alımı için yeni iş ilanı yayınladı. İlana göre Amasra Belediyesi 5 Eylül ile 6 Eylül tarihleri arasında en az ilkokul mezunu işçi alınmayacak.

Bartın ili Amasra Belediyesi işçi alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir duyuru yayınlandı. İŞKUR’un Bartın iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Amasra Belediyesi kendi bünyesinde geçici olarak istihdam etmek üzere 1 adet işçi alımı yapacak.

Amasra Belediyesi işçi alım başvuruları 5 Eylül 2023 tarihinde başladı ve 6 Eylül 2023 tarihi Mesai bitimine kadar devam edecektir. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların En az ilkokul mezunu olmaları ve aşağıda belirtilen hakları taşıması gerekmektedir.

İş başvuruları bu belirtilen tarih aralığında kum Mahallesi küçük Liman caddesi No 2 Amasra Bartın adresine şahsen yapılacak olup adayların bu adrese giderken yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisi nüfus kayıt örneği yerleşim belgesi sabıka kaydı diploma askeri durumunu gösterir belge SGK hizmet dökümü ve sağlık raporlarını götürmeleri gerekmektedir.

Alınacak personeller Amasra Belediyesi bünyesinde geçici süreyle istihdam edilecektir. Çalışma süresi haftada 6 gün olup 45 saat ile sınırlıdır. İşçiler belediye bünyesinde İnşaat işlerinde çalıştırılacaktır.

Başa dön tuşu