İş İlanları

Amasra Belediyesi’nden 6 Personel Alımı Haberi

Amasra Belediyesi, en az ilkokul mezunu öğrenim düzeyinden toplam 6 personel alımı yapacak. Başvurular 26-27 Temmuz 2023 tarihleri arasında kabul edilecek.

Amasra Belediyesi, en az ilkokul mezunu öğrenim düzeyinden 3 garson servis elemanı, 1 inşaat işçisi, 1 su sayacı montaj işçisi ve 1 temizlik personeli olmak üzere toplam 6 personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 26-27 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapılacak. İşte detaylar…

Amasra Belediyesi, personel ihtiyacını karşılamak için yeni bir ilana çıktı. İlana göre, belediyenin çeşitli birimlerinde çalıştırılmak üzere 6 personel alınacak. Alınacak personellerin en az ilkokul mezunu olması ve belirli şartları taşıması gerekiyor.

Başvuru yapmak isteyen adaylar, Amasra Belediyesi’nin Kum Mahallesi Küçük Liman Caddesi No:2 adresinde bulunan başkanlık makamına şahsen bulunabilecekler. Başvuru için son tarih ise 27 Temmuz 2023 olarak belirlendi.

Başvuru sırasında adayların nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, adli sicil kaydı ve sağlık raporu gibi belgeleri ibraz etmeleri gerekiyor. Ayrıca, garson servis elemanı alımı için adayların servis tecrübesine sahip olmaları, inşaat işçisi alımı için adayların inşaat işlerinde çalışabilecek durumda olmaları, su sayacı montaj işçisi alımı için adayların su sayacı montaj işlerinde deneyimli olmaları ve temizlik personeli alımı için adayların temizlik işlerinde çalışabilecek fiziki yeterliliğe sahip olmaları isteniyor.

Amasra Belediyesi’nin personel alım ilanına başvurmak isteyen adaylar, aşağıdaki iletişim bilgilerinden daha fazla detay alabilirler.

Telefonu: 0378 315 10 81 Faks no:0378 315 30 34

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu