İş İlanları

Antalya Demre Belediyesi 3 İşçi Alımı Yapıyor! Başvuru Şartları ve Detayları Neler?

Antalya Demre Belediyesi, Gökyazı Mahallesi’nde bulunan hizmet binasında çalıştırmak üzere 3 beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 27 Temmuz ile 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında şahsen yapılacak.

Antalya ili Demre ilçe Belediyesi, ilçede yaşayan ve iş arayan vatandaşlara fırsat sunuyor. Belediyenin hizmet binasında görevlendirilmek üzere 3 beden işçisi alınacak. Alınacak personeller, belediyenin temizlik, bakım, onarım ve diğer işlerinde görev alacak.

Başvuru şartları neler?

Demre Belediyesi’nin beden işçisi alımına başvurmak isteyen adayların, aşağıdaki şartları taşıması gerekiyor:

  • 18 yaşını tamamlamış olmak
  • Demre ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmak
  • Kimlik fotokopisi, ikametgah adresi, sicil kaydı ve öğrenim belgesini başvuru esnasında ibraz etmek

Başvuru nasıl yapılır?

Demre Belediyesi’nin beden işçisi alımına başvurmak isteyen adaylar, 27 Temmuz ile 31 Temmuz 2023 tarihleri arasında belediyenin Gökyazı Mahallesi Mustafa Masatlı Caddesi No 1 adresindeki hizmet binasına şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Başvuru saatleri 08:30 ile 17:00 arasında olacak.

Demre Belediyesi’nin beden işçisi alımı, ilçede yaşayan ve iş arayan vatandaşlar için büyük bir fırsat. Belediyede çalışmanın ayrıcalıklarından yararlanmak isteyen adayların, belirtilen tarihler arasında başvurularını yapmaları tavsiye ediliyor. Başvuru sonuçları ise belediyenin resmi internet sitesinden duyurulacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu