google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Antalya Muratpaşa Belediyesi'nden Büyük İstihdam Fırsatı! 20 İşçi Alımı İçin Başvurular Başladı! - haberbil.net
İş İlanları

Antalya Muratpaşa Belediyesi’nden Büyük İstihdam Fırsatı! 20 İşçi Alımı İçin Başvurular Başladı!

Antalya Muratpaşa Belediyesi, bünyesinde 20 'Düz İşçi' alımı yapacak. Başvuru süreci ve detayları makalemizde!

Antalya’nın kalbi Muratpaşa’dan heyecan verici bir iş fırsatı geldi. Muratpaşa Belediyesi, yeni iş ilanıyla beklentileri yüksek tutuyor ve iş arayanları sevindiriyor. Yeni duyurulan iş ilanıyla birlikte belediye bünyesinde çalıştırmak üzere ‘Düz İşçi’ pozisyonu için tam 20 kişi arayışında.

Başvuru Detayları:
Başvuruların geçici ya da daimi pozisyonlara yönelik olabileceği belirtilirken, başvuru süreci 13.10.2023 tarihinde başladı ve 15.10.2023 tarihinde sona erecek. Muratpaşa Belediyesi Kariyer Merkezi üzerinden yapılacak başvuruların yanı sıra İş ve Meslek Danışmanı Elif UÇAR, başvurular hakkında detaylı bilgi vermek için hazır bekliyor.

Çalışma Şartları ve Koşulları:

  • Çalışma adresi olarak İşletme ve İştirakler Müdürlüğü belirlenmiş.
  • Haftalık çalışma süresi 45 saat olarak kaydedilmiş.
  • Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Antalya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, kamu haklarından mahrum olmamaları, askerlikle ilişiğinin bulunmaması ve emeklilik hakkı kazanmamış olmaları gerekiyor.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler:
Adayların başvurularını tamamlayabilmeleri için nüfus cüzdanı ve özgeçmiş (CV) belgelerini hazırlamaları gerekiyor.

Başa dön tuşu