Emlak

Artvin Ulukent Köyü’nde Satılık Hisseli Çay Bahçesi Fırsatı!

Artvin Ulukent köyünde 6280 metrekarelik çay bahçesi niteliğindeki arsanın 1/5 hissesi peşin ödeme ile satışa sunuluyor. Başlangıç bedeli sadece 126 bin TL olan arsa için acele edin!

Artvin’in Arhavi ilçesine bağlı Ulukent köyünde, 6280 metrekarelik çay bahçesi niteliğindeki arsa, peşin ödeme ile satışa sunuluyor. Arsanın 1/5 hissesi, yani 1256 metrekarelik kısmı, sadece 126 bin TL başlangıç bedeli ile alıcılarını bekliyor.

Çay Bahçesi Nerede?

Arsa, Artvin’in Arhavi ilçesinin Ulukent köyünde, Değirmendere mevkii olarak bilinen bir bölgede yer alıyor. Arsanın bulunduğu köy, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginliği ile ünlü bir yer. Köyde, 19. yüzyıldan kalma taş evler, camiler, çeşmeler ve tarihi değirmenler görülebilir. Köyün çevresinde ise, yeşilin her tonunu barındıran ormanlar, şelaleler, dereler ve yaylalar bulunuyor.

Çay Bahçesi Nasıl?

Arsa, çay bahçesi olarak kullanılan bir tarla niteliğinde. Arsanın toplam yüzölçümü 6280 metrekare olup, bunun 1/5 hissesi satışa sunuluyor. Yani alıcılar, 1256 metrekarelik bir çay bahçesine sahip olabilecekler. Arsanın üzerinde başka bir kişiye ait olan bir bina bulunuyor. Bu nedenle, arsa üzerinde inşaat yapmak mümkün değil. Ancak, arsayı çay bahçesi olarak işletmek veya yatırım amaçlı olarak değerlendirmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.

Çay Bahçesi Ne Kadar?

Arsa, peşin ödeme ile satın alınabilecek bir gayrimenkul. Kredi kullanmak suretiyle alınması durumu da peşin olarak kabul ediliyor. Arsanın 1/5 hissesinin başlangıç bedeli ise sadece 126 bin TL. Bu bedel üzerinden minumum artış miktarı ise bin TL olarak belirlenmiş. Arsayı satın almak isteyenlerin ise 7 bin 560 TL teminat bedeli ödemeleri gerekiyor.

Çay Bahçesi Nereden Alınır?

Arsa, Ziraatbankası ARHAVİ/ARTVİN ŞUBESİ tarafından satışa sunulmuştur. Arsa ile ilgili daha fazla bilgi almak veya teklif vermek isteyenler, şube ile iletişime geçebilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu