İş İlanları

Ataşehir Belediyesi 10 Okul Öncesi Öğretmen Alımı Yapıyor

İstanbul Ataşehir Belediyesi, okul öncesi öğretmenliği alanında deneyimli ve nitelikli personel alımı için başvuruları kabul ediyor. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.

İstanbul Ataşehir Belediyesi, okul öncesi öğretmenliği alanında deneyimli ve nitelikli personel alımı yapacak. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar, 27 Temmuz ile 22 Ağustos 2023 tarihleri arasında başvurularını yapabilirler. Başvuru şartları ve gerekli belgeler aşağıda verilmiştir.

Ataşehir Belediyesi, çocuk gelişimi eğitimi elemanı/okul öncesi öğretmenliği pozisyonu için 10 kişilik kadro açtı. Bu pozisyona başvurmak isteyen adayların, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, pedagojik belgesine sahip olmak, alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmak, iletişim ve eğitim teknolojisi konusunda yetkin olmak, takım çalışmasına uyumlu olmak, yenilikçi, üretken ve vizyon sahibi olmak, güncel gelişmeleri takip edebilen olmak, İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden olmak (tercihen Ataşehir ilçesinde) gibi şartları taşıması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adayların, kimlik fotokopisi, telefon numarası, adli sicil kaydı, nüfus sureti, diploma, e-devlet çalışma dökümü (barkodlu), 4A sigortalılık dökümü, sürücü belgesi, askerlik belgesi ve son iş yerinden alınmış referans belgesini info@ataper.com.tr adresine e-posta yoluyla göndermeleri yeterlidir.

Ataşehir Belediyesi’nin bu ilanı, okul öncesi öğretmenliği alanında kariyer yapmak isteyen adaylar için büyük bir fırsat. Başvuruların yoğun olacağı tahmin ediliyor. Bu nedenle adayların acele etmesi ve başvuru süresini kaçırmaması tavsiye ediliyor. Başvuru sonuçları ise Ataşehir Belediyesi’nin resmi web sitesinden duyurulacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu