İş İlanları

Aydın Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapıyor! Son Başvuru Tarihi 8 Ağustos!

Aydın Büyükşehir Belediyesinin memur alımına ilişkin iş ilanı haberi makalesini okuyun. Son başvuru tarihi 8 Ağustos olan ilana nasıl başvuracağınızı öğrenin.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak çalıştırmak üzere memur alımı yapıyor. Son başvuru tarihi 8 Ağustos olan ilana göre, belediye yer alım memurluğu için bir adet kadro açmış durumda. Peki, bu fırsatı kaçırmamak için neler yapmanız gerekiyor? İşte detaylar…

Aydın Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Şartları Neler?

Aydın Büyükşehir Belediyesi memur alımı için başvuru yapacak adayların bazı şartları taşıması gerekiyor. Bu şartlar şöyle:

18 yaşını bitirmiş, 50 yaşını doldurmamış olmak

Aydın il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

Adli sicil kaydı temiz olmak

Aydın Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Başvuru Süreci Nasıl?

Aydın Büyükşehir Belediyesi memur alımı için başvuru süreci 8 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak ve mesai bitimine kadar devam edecek. Başvurular, Hasanefendi Ramazanpaşa Mahallesi Umut ve Sevgi Caddesi No 36/Z2 Efeler/Aydın adresinde bulunan belediye binasında yapılacak. Adayların başvuru esnasında özgeçmişlerini belirten CV’leri ve adli sicil kayıtlarını götürmeleri gerekiyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Çalışma Yeri ve Diğer Detaylar

Aydın Büyükşehir Belediyesi memur alımında çalışma yeri, belediyenin ilgili daire başkanlıkları olacak. Çalışma saatleri, ücretleri ve diğer tüm detaylar ise aşağıda verilen resmi ilan içerisinde belirtilmiştir.

 

İlgili Makaleler