google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Beylikdüzü Belediyesi'nden İstihdam Fırsatı: 10 Beden İşçisi Pozisyonu İçin Başvurular Başladı! - haberbil.net
İş İlanları

Beylikdüzü Belediyesi’nden İstihdam Fırsatı: 10 Beden İşçisi Pozisyonu İçin Başvurular Başladı!

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi, beden işçisi pozisyonları için 10 yeni çalışan arıyor. Deneyimli ya da deneyimsiz adaylar, 1 Mayıs - 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında başvuruda bulunabilir.

İstanbul’un hızla gelişen ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, yerel yönetim çalışmalarını güçlendirmek ve altyapı projelerini hızlandırmak amacıyla yeni personel alımları gerçekleştirmektedir. Beylikdüzü Belediyesi, bünyesine katılacak dinamik ve çalışkan bireyler aramaktadır. Bu kapsamda, beden işçisi (genel) pozisyonu için toplamda 10 yeni personel alımı yapılacak.

Pozisyon ve Kontenjan Bilgileri

Alım yapılacak pozisyon beden işçisi (genel) olarak belirlenmiştir. Adaylardan beklenen, belediyenin çeşitli hizmet alanlarında görev alarak, fiziksel işlerde çalışabilecek kapasiteye sahip olmalarıdır. Bu pozisyon için belirlenen kontenjan 10 kişidir. Deneyimli veya deneyimsiz tüm adaylar başvuru yapabilir, ancak özellikle altyapı, temizlik ve park bahçe işlerinde çalışacak adayların başvuruları öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Başvuru Şartları ve Süreci

Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve Beylikdüzü ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların 45 yaşını geçmemiş olmaları ve herhangi bir sağlık problemi bulunmamaları şartları aranmaktadır. Eğitim seviyesi olarak en az ilkokul mezunu olmak yeterlidir. Affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar ile Anayasa düzenine ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamış olmaları gerekiyor.

Başvurular, 1 Mayıs 2024 tarihinden itibaren 31 Mayıs 2024 tarihine kadar kabul edilecektir. Adayların başvurularını kariyer@beylikduzubelediyesipersonelas.com adresine özgeçmişleri ile birlikte göndermeleri istenmektedir.

Çalışma Şartları

Beylikdüzü Belediyesi’nde çalışacak beden işçileri tam zamanlı olarak görev yapacaklar. Çalışma saatleri ve diğer detaylar işe başlayacak olan adaylara daha sonra detaylı bir şekilde bildirilecektir.

Neden Beylikdüzü Belediyesi?

Beylikdüzü Belediyesi’nde çalışmak, yerel yönetimde aktif bir rol almanın yanı sıra topluma hizmet etme fırsatı sunar. Belediye, çalışanlarına sağlam bir kariyer yolculuğu ve iş güvenliği sunarak, onların profesyonel ve kişisel gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Ayrıca, Beylikdüzü Belediyesi çalışanları, İstanbul’un en dinamik bölgelerinden birinde önemli projelerde yer alma şansını elde ederler.

Başa dön tuşu