İş İlanları

Bursa Osmangazi Belediyesi 16-20 Ekim’de 10 adet çöp toplama personeli alımı yapacak!

Bursa Osmangazi Belediyesi, çöp toplama faaliyetlerinde çalışacak 10 yeni personel arayışında! Başvuru detayları ve şartları makalemizde.

Bursa’nın kalbinde yer alan Osmangazi Belediyesi, çöp toplama faaliyetlerinde görev alacak yeni personellerini arıyor! Şehrin temizliği için görev alacak olan bu personeller, belediyenin etkin ve verimli çalışma anlayışına katkıda bulunacak.

Detaylarla Bursa Osmangazi Belediyesi İş İlanı

  • Kurumsal Bilgiler: Osmangazi Belediyesi Personel A.Ş., adresi Muradiye Mahallesi Çekirge Caddesi No:3 Osmangazi/Bursa olarak belirtiliyor. İletişim için belirtilen telefon numarası ise (0224) 275 16 01.
  • Pozisyon ve Açık İş Sayısı: Belediye, “Çöp Personeli” pozisyonunda tam 10 kişiye ihtiyaç duyuyor.
  • Başvuru Tarihleri ve Yeri: 16.10.2023 ile 20.10.2023 tarihleri arasında yukarıda belirtilen adreste yüz yüze başvurular kabul edilecek.
  • Çalışma Detayları: Çalışma yeri, Osmangazi İlçe sınırları içerisinde sabit olmayacak. Haftalık çalışma süresi ise 45 saat olarak belirlenmiş.
  • Başvuru Şartları: Başvuru yapacak adayların emekli olmamaları, bedenen sağlıklı olmaları ve belirtilen diğer şartlara uygun olmaları gerekiyor.
  • Gerekli Belgeler: Adayların başvuru sırasında adli sicil kaydı, askerlik belgesi, barkodlu SGK hizmet dökümü ve e-Nabız hastalık bilgilerini yanlarında getirmeleri gerekiyor.

Çöp toplama faaliyetlerinde görev almak isteyen adaylar için bu ilan, Bursa Osmangazi Belediyesi’nin verimli ekibine katılma fırsatı anlamına geliyor!

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu