google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Çifteler Belediyesi Yeni İş Fırsatları Sunuyor: Toplamda 6 Personel Alımı Yapılacak! - haberbil.net
İş İlanları

Çifteler Belediyesi Yeni İş Fırsatları Sunuyor: Toplamda 6 Personel Alımı Yapılacak!

Çifteler Belediyesi, farklı pozisyonlar için toplam 6 yeni çalışan arıyor. İnşaat mühendisi, beden işçisi, şoför ve daha fazlası için başvurular başladı! İşte başvuru şartları ve detaylar.

Çifteler Belediyesi, bünyesine katılacak yeni çalışanlar için çeşitli pozisyonlarda iş ilanları yayınladı. Belediye, dinamik iş ortamına uyum sağlayabilecek ve Çifteler’in gelişimine katkıda bulunacak toplamda 6 personel alımı yapacak. İş ilanları arasında inşaat mühendisi, beden işçisi (genel), ve şoför (yolcu taşıma) pozisyonları bulunmaktadır. Adaylar için başvuru süreci ve aranan özellikler hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Pozisyon ve Kontenjan Bilgileri

  1. İnşaat Mühendisi – 1 Açık Pozisyon
  2. Beden İşçisi (Genel) – 2 Açık Pozisyon
  3. Şoför (Yolcu Taşıma) – 1 Açık Pozisyon

Toplamda 6 personel alımı yapılacak olup, diğer iki açık pozisyon daha önce ilan edilmiş veya iç transferle doldurulmuş olabilir.

Başvuru Koşulları ve İstenen Nitelikler

Belediye tarafından açıklanan genel başvuru koşulları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerli olup, adayların 18 yaşını tamamlamış ve askerlikle ilişiği bulunmamak gibi temel şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Ayrıca, adayların Çifteler içerisinde ikamet ediyor olmaları ve ilan tarihinden itibaren Çifteler ilçe sınırları içerisinde ikamet etmeye devam etmeleri istenmektedir. Her pozisyon için özel olarak belirlenen diğer şartlar şu şekildedir:

  • İnşaat Mühendisi: Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
  • Beden İşçisi (Genel): En az ilköğretim mezunu olmak.
  • Şoför (Yolcu Taşıma): En az lise mezunu olmak ve B veya D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Çalışma Şartları

Çalışma adresi olarak tüm pozisyonlar için Çifteler Belediyesi Hizmet Alanı gösterilmiştir. İşçiler haftalık 45 saat çalışacaklar ve belirsiz süreli iş sözleşmeleri ile istihdam edileceklerdir.

Başvuru Süreci

Başvurular, 10 Mayıs 2024 tarihinde başlayacak ve 12 Mayıs 2024 tarihine kadar sürecek. Adayların başvurularını, Çifteler Belediyesi’ne ait resmi internet sitesi üzerinden veya doğrudan belediyenin insan kaynakları departmanına şahsen yapmaları gerekmektedir. İlgili tarihler arasında toplanacak başvurular, sonrasında yapılacak mülakatlarla değerlendirilecek.

Gerekli Belgeler

Adayların başvuru sırasında yanlarında getirmeleri gereken belgeler arasında nüfus cüzdanı, adli sicil kaydı, öz geçmiş (CV), diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve fotokopileri, varsa sertifika veya benzeri nitelikleri gösterir belgeler yer alıyor. Ayrıca, Çifteler Belediyesi ikamet şartını teyit etmek için ikametgah belgesi de istenmektedir.

Çifteler Belediyesi tarafından sunulan bu fırsatlar, ilçenin gelişimine doğrudan katkıda bulunacak bireyler için mükemmel birer kariyer adımı olabilir. İş arayan vatandaşlarımız için değerlendirilmesi gereken bu pozisyonlar hakkında daha fazla bilgi ve başvuru için Çifteler Belediyesi’nin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu