google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Denizli Güney Belediyesi 5 işçi alımı yapacak! - haberbil.net
İş İlanları

Denizli Güney Belediyesi 5 işçi alımı yapacak!

Denizli Güney Belediyesi, yeni bir iş ilanı ile 3 temizlik işçisi ve 2 beden işçisi aradığını duyurdu. İşe alınacak personeller, belediyenin bünyesinde daimi olarak çalışacaklar. İş başvuruları ise sadece 4 gün sürecek!

Denizli’de yaşayan ve iş arayan pek çok kişi için harika bir fırsat sunan Güney Belediyesi, personel alımı için İŞKUR üzerinden ilan verdi. İlana göre, belediyeye bağlı olarak çalışacak olan 3 temizlik işçisi ve 2 beden işçisi için başvurular 11-14 Temmuz tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların, Güney ilçesinde ikamet ediyor olmaları, B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmaları gerekmektedir. Ayrıca, adayların en az okur yazar olmaları ve 18 yaşından büyük olmaları da şartlar arasındadır.

Bu ilana başvuru yapmak isteyenlerin, Güney Belediyesi’ne şahsen giderek başvuru formunu doldurmaları ve gerekli belgeleri teslim etmeleri gerekmektedir. Başvuru süresi sona ermeden bu fırsatı kaçırmayın!

Bu makale, Denizli Güney Belediyesi’nin yeni iş ilanını tanıtmakta ve başvuru şartlarını anlatmaktadır. Makale, Google SEO önerilerine uygun olarak yazılmıştır. Makalenin amacı, iş arayan kişilerin ilgi ve merakını çekmek ve onları başvuru yapmaya teşvik etmektir.

Başa dön tuşu