İş İlanları

Edirne Belediyesi 1 Adet Hemşire Alımı Yapıyor!

Edirne Belediyesi, kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 1 adet hemşire alımı yapacak. Başvuru süreci, şartları ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi için makalemizi okuyun.

Edirne Belediyesi, kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 1 adet hemşire alımı yapacağını duyurdu. Başvuru süreci, şartları ve gerekli belgeler hakkında detaylı bilgi için makalemizi okumaya devam edin.

Başvuru Süreci

Edirne Belediyesi hemşire alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların 18 Eylül 2023 tarihinde mesai bitimine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Başvurular, şahsen Edirne Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne yapılacak.

Başvuru Şartları

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekiyor:

  • Edirne ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak
  • Kadın olmak
  • Üniversitelerin 4 yıllık hemşirelik programlarından mezun olmak

Gerekli Belgeler

Başvuru sırasında adayların aşağıdaki belgeleri teslim etmesi gerekiyor:

  • Kimlik fotokopisi
  • Diploma fotokopisi
  • İkametgah belgesi

Alım Süreci

Alınacak hemşire adayları, Edirne Belediyesi bünyesinde daimi olarak istihdam edilecek. Adaylar, yazılı ve sözlü sınavlara tabi tutulacak. Sınav tarihleri ve yerleri, ilerleyen günlerde Edirne Belediyesi’nin resmi web sitesinden duyurulacak.

Edirne Belediyesi hemşire alımı hakkında daha fazla bilgi almak için ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz. Başvuru yapacak olan tüm adaylara başarılar dileriz.

İlgili Makaleler