İş İlanları

Erzurum Enerji Üretim Dağıtım A.Ş 3 engelli personel alımı yapacak!

Erzurum Enerji Üretim Dağıtım A.Ş, enerji sektöründe yeni bir iş ilanıyla dikkat çekiyor. Engelli personel alımı yapacak olan firma için tüm detaylar makalemizde.

Erzurum Enerji Üretim Dağıtım Doğalgaz Pet. Metal Taş. San ve Tic.Aş., Erzurum bölgesinde enerji sektöründe önemli bir yere sahip. Şirket, yeni bir iş ilanı ile dikkat çekiyor. Peki, bu ilanda hangi pozisyonlar için alım yapılıyor ve başvuru şartları neler? İşte detaylar…


Firma Bilgisi: Erzurum Enerji Üretim Dağıtım A.Ş, enerji sektörünün Erzurum’daki öncü firmalarından biri. Erzurum’un Hüseyin Avni Ulaş Mahallesi’nde bulunan merkez ofisinden tüm bölgeye enerji dağıtımı gerçekleştiriyor.

İş Pozisyonu ve Detaylar: Firma, “Engelli Personel” olarak tanımlanan “Büro İşçisi” pozisyonu için alım yapmayı planlıyor. Toplamda 3 kişi alınacak olan bu pozisyonda çalışacak personelin, belirtilen tarihler arasında (13.10.2023 – 20.10.2023) firmayla 1 yıl süreyle deneyim kazanması bekleniyor.

Görüşme Bilgileri: Adayların, 13 Ekim 2023 ile 20 Ekim 2023 tarihleri arasında, 08:00 – 17:00 saatleri arasında Hüseyin Avni Ulaş Mah. 14. Ara Sok. Ulaşım Daire Başkanlığı No:1/1 adresindeki firma merkezinde mülakata katılmaları gerekiyor.

Çalışma Koşulları: Bu pozisyonda çalışacak olan adayların tam zamanlı olarak firmada görev alması ve esnek çalışma saatlerine uyum göstermesi bekleniyor.

Başvuru Şartları:

  • En az %40 engelli raporuna sahip olmak.
  • Çalışmasına engel olacak derecede engelli olmamak.
  • Office programlarına hakim olmak.
  • İyi bir diksiyon ve prezantabl görünüme sahip olmak.
  • Erzurum sınırları içerisinde ikamet etmek.
  • Adli sicil kaydının olmaması.

Başvuru için Gerekli Belgeler: Adayların başvuru sırasında özgeçmişlerini (CV) sunmaları gerekmekte.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu