google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2 Müşteri Hizmetleri Görevlisi Alımı Yapacak! - haberbil.net
İş İlanları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 2 Müşteri Hizmetleri Görevlisi Alımı Yapacak!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere Müşteri Hizmetleri Görevlisi olarak 2 personel alımı yapacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere 2 müşteri hizmetleri görevlisi alımı yapacak. Alınacak personeller, belediyeye bağlı olan ESPARK Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş bünyesinde çalışacaklar.

Başvuru yapmak isteyen adayların, en az lise mezunu olmaları, 40 yaşını doldurmamış olmaları, erkek olmaları, askerlik görevi ilişiği olmamaları, diksiyonu düzgün ve iletişim becerileri gelişmiş olmaları, bilgisayar ve Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmeleri, problem çözme becerisine sahip, iş takipçisi ve sonuç odaklı olmaları gerekiyor. Tercihen çağrı merkezi ve/veya müşteri hizmetleri deneyimi olan adaylar öncelikli olarak değerlendirilecek.

Müşteri hizmetleri görevlilerinin sorumlulukları arasında, ALO 185 Çağrı Merkezi’nde vatandaşlardan gelen içme suyu ve altyapı gibi sorunların kayıt altına alınması ve sahadaki arıza ve keşif ekiplerine iletilmesi yer alıyor.

Başvurular için esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekiyor. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecek. Başvuru süresi 3-5 Ağustos 2023 tarihleri arasında.

Bu fırsatı kaçırmayın! Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde çalışmak için hemen başvurun!

Başa dön tuşu