İş İlanları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi 5 adet garson alımı yapacak!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 5 adet Garson Servis Elemanı alımı yapacak. Başvuru tarihleri ve şartları için makaleyi okuyun ve bu iş fırsatını kaçırmayın.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 5 adet Garson Servis Elemanı alımı yapacak. Başvuru tarihleri 15.07.2023-17.07.2023 arasında olan ilana, en az lise mezunu ve Eskişehir’de ikamet eden 20-35 yaş aralığındaki adaylar katılabilecek.

Başvurular için ik@eskischirkentas.com.tr adresine özgeçmiş gönderilmesi veya İstiklal Mah. Çınar Sok. No: 1 Odunpazarı Eskişehir adresinden form doldurulması gerekiyor. Görüşme ve mülakat bilgileri ise başvuru sonrasında adaylara bildirilecek.

Bu ilan, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde çalışacak yeni personeller aradığını duyuruyor. Garson Servis Elemanı olarak görev yapacak olan personeller, belediyenin sosyal tesislerinde, kafeteryalarında ve restoranlarında hizmet verecekler. Bu iş fırsatını kaçırmak istemeyen adayların, belirlenen şartlara uygun olmaları ve başvuru süresini geçirmemeleri gerekiyor.

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu