google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Gaziantep Nizip Belediyesi 73 Temizlik İşçisi Alımı Yapıyor! - haberbil.net
İş İlanları

Gaziantep Nizip Belediyesi 73 Temizlik İşçisi Alımı Yapıyor!

Gaziantep Nizip Belediyesi, 73 temizlik işçisi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları, tarihleri ve detayları öğrenmek için makalemizi okuyun!

Nizip Belediyesi Personel Ltd. Şti., Gaziantep’in Nizip ilçesinde temizlik hizmetlerinde görevlendirilmek üzere 73 temizlik işçisi alımı yapacağını duyurdu. İş arayanlar için büyük bir fırsat olan bu ilan, birçok kişiye istihdam sağlayacak. İşte başvuru şartları, tarihleri ve diğer tüm detaylar!


İş İlanı Bilgileri

Meslek Adı: Temizlik İşçisi
Açık İş Sayısı: 73
Nitelik: Geçici (5 Ay 29 Gün)
Başvuru Tarihleri: 04.06.2024
Başvuru Adresi: M. Sinan Mh. Niğbolu Sk. No: 20 Nizip/GAZİANTEP
İrtibat Kişisi: Mahmut Tülek
Telefon: (0342) 517 39 00
Faks: (0342) 517 21 38


Görüşme/Mülakat Bilgileri

Yer: Nizip Belediyesi Personel Ltd. Şti. Müdürlüğü
Tarih: 05.06.2024
Saat: 09:00


Çalışma Şartları

Çalışma Adresi: Yeşilevler Mh. Taşköprü Cd. No: 72 Nizip/GAZİANTEP
Çalışma Süresi: Tam Zamanlı
Çalışma Saatleri: Vardiyalı/Vardiyasız


Müracaat Koşulları

  1. T.C. vatandaşı olmak
  2. Nizip’te ikamet ediyor olmak
  3. Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar ile anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak
  4. Herhangi bir sağlık problemi olmamak

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

  • Müracaat Dilekçesi
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
  • İkametgah

Başvuru Detayları ve İletişim

Başvurular, M. Sinan Mh. Niğbolu Sk. No: 20 Nizip/GAZİANTEP adresinde kabul edilecektir. Başvuruların son tarihi ise 04.06.2024’tür. Başvurular ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyen adaylar, (0342) 517 39 00 numaralı telefondan Mahmut Tülek ile iletişime geçebilirler.

Görüşme/Mülakat Süreci

Görüşmeler, 05.06.2024 tarihinde Nizip Belediyesi Personel Ltd. Şti. Müdürlüğü’nde saat 09:00’da gerçekleştirilecektir. Adayların mülakat saatinden önce belirtilen adreste hazır bulunmaları gerekmektedir.


Nizip Belediyesi’nin Amacı

Nizip Belediyesi, ilçe genelinde temizlik hizmetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda yapılacak olan 73 temizlik işçisi alımı, ilçenin hijyen standartlarını yükseltmeyi ve halka daha sağlıklı bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir.

Nizip’te Yaşam ve Çalışma Koşulları

Nizip, Gaziantep’in önemli ilçelerinden biri olup, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile dikkat çekmektedir. Çalışma şartları ve sosyal olanaklar açısından cazip olan Nizip, çalışanlarına sunduğu imkanlarla da tercih sebebi olmaktadır. Vardiyalı veya vardiyasız çalışma imkanı sunulan bu iş pozisyonunda, çalışanlar tam zamanlı olarak görev yapacaklardır.

Başa dön tuşu