google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Göztepe'nin Süper Lig Sevincinde Büyük Değişiklik: Levent Yüksel Konseri İptal - haberbil.net
Spor

Göztepe’nin Süper Lig Sevincinde Büyük Değişiklik: Levent Yüksel Konseri İptal

Göztepe'nin 1'inci Lig'den Süper Lig'e yükselme başarısını taçlandıracak şampiyonluk kutlamalarında yaşanan önemli değişiklikler ve özel etkinlikler detaylandırılıyor. Levent Yüksel'in iptal olan konseri, yeni kutlama planları ve Mehmet Sepil'e özel törenin tüm ayrıntıları haberimizde.

İzmir’in köklü kulüplerinden Göztepe, 1’inci Lig’den Süper Lig’e yükselme başarısını garantiledikten sonra düzenlemeyi planladığı şampiyonluk kutlamalarında önemli bir değişikliğe gidildi. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF), ligdeki kritik maçların hepsini 11 Mayıs Cumartesi günü aynı saatte başlatma kararı, Göztepe’nin kutlama planlarını da etkiledi. Göztepe CEO’su Kerem Ertan, Levent Yüksel’in konserinin iptal edildiğini duyurdu ve taraftarlara alternatif etkinlikler hakkında bilgi verdi.

Levent Yüksel’den Özel Bağlantı ve Yeni Kutlama Planı

Levent Yüksel, aslında 11 Mayıs’ta Ankara’da bir senfoni konseriyle sahne alacak. Ancak Göztepe’nin 99’uncu kuruluş yıl dönümü için özel bir katılım yapmayı planlıyor. Kerem Ertan, Yüksel’in maç günü video konferans yoluyla İzmir’deki stadyuma bağlanacağını ve bir selamlama yapacağını belirtti. Yüksel’in iptal edilen konseri yerine, daha sonraki bir tarihte Mustafa Kemal Sahil Bulvarı’nda büyük bir şampiyonluk ve kuruluş yıl dönümü kutlaması yapılacağını ve Yüksel’in burada konser vereceğini açıkladı.

Kupa Töreni ve Şehir Turu Detayları

Bodrum FK ile oynanacak olan maçın ardından Göztepe için bir kupa töreni düzenlenecek. CEO Kerem Ertan, maç sonrası saat 19.00’da başlayacak törende futbolcuların ve emeği geçen herkesin Süper Lig’e çıkışlarını kutlayacakları bir seremoni gerçekleştirileceğini aktardı. Törenin ardından takım, şehirde bir üstü açık otobüs turu yapacak. Maça giremeyen taraftarlar için ise paten sahasında büyük ekranlar kurularak maçın izlenebileceği bir alan hazırlanacak.

Mehmet Sepil’e Onursal Başkanlık

Göztepe’nin eski başkanı ve Amatör Şubeler Başkanı Mehmet Sepil, onursal başkan olarak ilan edilecek. 2014 yılında 2’nci Lig’de devraldığı takımı 2017’de Süper Lig’e taşıyan ve kulübe önemli tesisler kazandıran Sepil için, Bodrum FK maçı öncesinde özel bir tören düzenlenecek. Başkan Rasmus Ankersen’in de katılacağı bu törende Sepil’in katkıları onurlandırılacak.

Göztepe’nin Süper Lig’e yükselme coşkusunu taçlandıracak bu kutlamalar, İzmir’de unutulmaz anlara sahne olacak. Kulüp, hem geçmiş başarılarını kutlarken hem de geleceğe yönelik umutlarını tazeleyerek taraftarlarına müstesna bir deneyim sunmayı hedefliyor. Levent Yüksel’in iptal edilen konseri ve Mehmet Sepil’e özel tören, Göztepe’nin ne kadar köklü ve birleştirici bir topluluk olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor.

Başa dön tuşu