İş İlanları

Gündoğmuş Belediyesi’nden İŞKUR Üzerinden 11 İşçi Alımı!

Gündoğmuş Belediyesi 11 işçi alımı yapacak. Başvuru şartları, süresi ve kura tarihi haberimizde. Bu fırsatı kaçırmayın!

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesinde yaşayanlar için harika bir haber! Gündoğmuş Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 11 işçi alımı yapacağını duyurdu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyenler için başvuru şartları, süresi ve kura tarihi haberimizde.

Başvuru Şartları Neler?

Gündoğmuş Belediyesi’nin yayınladığı iş ilanına göre, alınacak olan 11 işçinin Adrese Dayalı Kimlik Sistemindeki bilgilerine göre Gündoğmuş ilçesinde ikamet ediyor olması gerekiyor. Ayrıca adayların en az ilkokul mezunu olması ve 18 yaşından büyük olması da şartlar arasında.

Başvuru Süresi Ne Zaman?

İlana başvurmak isteyenler, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde İŞKUR’un internet sitesinden veya İl Müdürlüğü’nden başvuru yapabilirler. Son başvuru tarihi ise 10 Ağustos 2023 olarak belirlendi. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

İŞKUR online başvuru linki: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007697126&isyeriTuru=Kamu&returnUrl=AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00007697126&isyeriTuru=Kamu

Kura Tarihi Ne Zaman?

Başvuruların tamamlanmasının ardından, talebe müracaat edenlerin sayısının talep sayısından fazla olması durumunda 11 Ağustos 2023 tarihinde saat 09:30’da Gündoğmuş Noterliği’nde kura çekimi yapılacak. Kura sonucunda 4 katı asil ve yedek adaylar belirlenecek.

Mülakat Tarihi Ne Zaman?

Kura sonucunda ismi belirlenen asil ve yedek adaylar, 11 Ağustos 2023 tarihinde saat 13:30’da Gündoğmuş Belediyesi hizmet binasında mülakata girecekler. Mülakatta başarılı olan adaylar, Gündoğmuş Belediyesi bünyesinde işe başlayacaklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu