İş İlanları

İBB’nin 178 personel alımı ilanı: Aşçı, garson, temizlikçi aranıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) 178 kişilik personel alımı ilanı yayınladı. Aşçı, garson, temizlikçi aranıyor. Başvuru süreci ve şartları haberimizde. Hemen başvurun!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 178 personel alımı yapacağını duyurdu. İBB’nin aradığı personeller arasında aşçı, aşçı yardımcısı, garson ve temizlik personeli bulunuyor. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar için başvuru süreci ve şartları haberimizde.

İBB’nin yayınladığı iş ilanına göre, alınacak personeller İBB’ye bağlı İstanbul Personel Yönetim A.Ş (İSPER) bünyesinde kadrolu işçi olarak görev yapacaklar. Alım yapılacak pozisyonlar ve sayıları şöyle:

  • Aşçı: 27
  • Aşçı yardımcısı: 28
  • Garson: 96
  • Temizlik personeli: 27

Bu pozisyonlara başvurmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekiyor. Ayrıca aşçı, aşçı yardımcısı ve garson alımı için adayların tercihen meslek liseleri giyecek içecek servis hizmetleri alanından mezun olmaları, daha önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış olmaları, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen belgesine sahip olmaları, gıda işletmelerinde çalışmasına engel olmayan sağlık raporuna sahip olmaları şart. Temizlik personeli alımı için ise adayların temizlik işlerinde kendilerine engel herhangi bir sağlık sorununun olmaması yeterli.

Başvuru süreci ve şekli

İBB’nin 178 personel alımına başvurular 29 Temmuz 2023 tarihinde başlayacak ve 31 Temmuz 2023 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapmak isteyen adayların bu tarihler arasında https://kariyer.ibb.istanbul/ adresine girerek genel başvuru kısmından online olarak başvurularını yapmaları gerekiyor. Başvuruların ardından adaylar mülakat sürecine davet edilecek ve sonuçlar ilan edilecek.

İBB’nin 178 personel alım ilanına başvurmak isteyen adaylar bu fırsatı kaçırmasın! İstanbul’un en büyük belediyesinde çalışmak için hemen başvurun!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu