google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çok Sayıda Okul Öncesi Öğretmeni Alımı Yapacak! - haberbil.net
İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çok Sayıda Okul Öncesi Öğretmeni Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, “Yuvamız İstanbul” projesi kapsamında çok sayıda okul öncesi öğretmeni alımı yapacak. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), “Yuvamız İstanbul” projesi kapsamında okul öncesi öğretmeni alımı yapacağını duyurdu. Bu proje ile İstanbul’da yaşayan çocukların okul öncesi eğitimine katkı sağlamak ve onları geleceğe hazırlamak amaçlanıyor.

İBB, okul öncesi öğretmenliği veya temel eğitim bölümlerinden mezun olan veya çocuk gelişimi bölümünden mezun olup pedagojik formasyon eğitimine sahip olan adayları başvurmaya davet ediyor. Ayrıca yüksek lisans mezunu, okul öncesi alanında deneyimli, İngilizce bilen ve MS Office programlarını yetkinlikle kullanabilen adaylar tercih sebebi olacak.

Başvuru yapacak adayların T.C. vatandaşı olması, sabıkası olmaması, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olması, mesleki alan ve teknik yetkinliklere sahip olması, arşiv ve kayıt oluşturabilmesi, dosyalama yapabilmesi ve lokasyon esnekliği bulunması gerekiyor.

Başvuru yapacak adaylar, “Yuvamız İstanbul” projesi kapsamında görev alarak okul öncesi çocukların sağlıklı bir şekilde yetiştirilip sonraki yaşamlarına hazırlanması amacıyla fiziksel, ruhsal ve sosyal gelişmelerini sağlayan programların uygulanmasını sağlayacaklar.

Başvurular 01.11.2023 tarihine kadar https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/okul-oncesi-ogretmeni-1759 adresinden yapılabilecek.

Bu fırsatı kaçırmayın ve hayallerinizdeki işe kavuşun! İstanbul Büyükşehir Belediyesi ailesine katılın ve çocukların geleceğine ışık tutun!

Başa dön tuşu