İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kurumsal İletişim Uzmanı Arıyor

İBB kurumsal iletişim uzmanı arıyor. Başvurular 5-8 Eylül 2023 tarihleri arasında online olarak yapılacak. Başvuru şartları, çalışma adresi ve İBB hakkında bilgiler bu makalede.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kurumsal iletişim alanında çalışacak uzman personel arıyor. Başvurular 5-8 Eylül 2023 tarihleri arasında online olarak yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adayların, belirtilen şartları taşıması ve İstanbul genelinde çalışmaya uygun olması gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Süresi

İBB kurumsal iletişim uzmanı alımı için başvurular, İBB’nin resmi web sitesi olan [İBB Kariyer] sayfasının genel başvuru kısmından gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyen adayların, [bu link] üzerinden giriş yaparak, kendilerine ait bilgileri ve CV’lerini doldurması gerekiyor. Başvuru süresi 5 Eylül 2023 saat 09:00’da başlayacak ve 8 Eylül 2023 saat 17:00’de sona erecek. Başvuru yapan adaylar, mülakat yer ve zamanı daha sonra mesaj ya da mail yoluyla kendilerine bildirilecek.

Başvuru Şartları

İBB kurumsal iletişim uzmanı alımı için başvuru yapacak adayların, aşağıdaki şartları sağlaması gerekiyor:

Üniversitelerin Güzel Sanatlar- Grafik ya da Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nden mezun olmak

Minimum 5-6 yıl tercihen kreatif ajans ve kurum deneyimine sahip olmak

Illustrator, Photoshop, After Effect ve lnDe’sign programlarında yeterlilik sahibi olmak (Motion graphics, Adobe After Effects ve Adobe Premiere tecrübeleri tercih sebebidir)

Hem konvansiyonel reklamcılık hem de dijital işler yapmış; ATL, BTL işlerde çalışmış olmak (Kurumsal kimlik, afiş tasarımı, Outdoor tasarımları, broşür, Ofis giydirme, Tabela tasarımı, Kurumsal sunum tasarımı, web ve sosyal medya gibi farklı mecralar ve iş kalemleri için üretim yapabilen)

Dijital ve basılı tüm mecralarda tasarım ve uygulama becerisi olan

Yaratıcı içerikler üretebilme kapasitesi yüksek

Tasarım Trendlerini yakın takip eden, yaratıcı fikirler geliştirip uygulayan

Geleneksel ve dijital mecralarda konsept üretebilen

Sosyal medyada ihtiyaçlara göre stratejiler geliştirebilecek

Revizyon, onay ve iş takibi süreçlerini sorunsuz yönetebilecek

İletişim kabiliyeti yüksek, yüksek enerjili, yoğun ve esnek çalışma şekline uyum sağlayabilen ve ekip çalışmasına yatkın

Askerlik hizmetini tamamlamış olmak (Erkek adaylar için)

Tercihen Avrupa Yakası’nda ikamet eden

Çalışma Adresi

İBB kurumsal iletişim uzmanı alımı için başarılı olan adaylar, İstanbul genelinde görevlendirilecek. Çalışma adresi ise İBB’ye bağlı olan İstanbul Personel Yönetim (İSPER) A.Ş’nin merkez ofisi olan Esenler’de bulunuyor.

İBB Hakkında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Türkiye’nin en büyük şehri olan İstanbul’un yönetiminden sorumlu olan yerel yönetim birimidir. İBB’nin görevleri arasında şehrin altyapı, ulaşım, çevre, kültür, sosyal hizmetler gibi birçok alanında hizmet vermek bulunuyor. İBB, 1984 yılında kurulmuş olup, bugün yaklaşık 30 bin personeli ile İstanbul’un gelişimi için çalışmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu