İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi lise mezunu otopark görevlisi alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden olan İSPARK AŞ, en az lise mezunu otopark personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları, adresi ve tarihi haberimizde.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı İSPARK AŞ, İstanbul’un en büyük otopark işletmecisi olarak faaliyet göstermektedir. Açık, kapalı otoparklar ve yolüstü lokasyonlarda hizmet veren İSPARK AŞ, bünyesine yeni personeller katmak istiyor. Otopark personeli olarak çalışmak isteyenler için harika bir fırsat sunan İSPARK AŞ, başvuru şartlarını ve detaylarını açıkladı.

Otopark personeli alımı için aranan meslek lise mezunu olmaktır. Ayrıca B sınıfı ehliyetli, güçlü temsil ve iletişim yeteneğine sahip, sabıka kaydı olmayan, sağlık koşulları açısından sahada aktif görev almaya uygun, vardiyalı çalışacak adaylar tercih edilecektir.

Başvuru yapmak isteyenler, 04.08.2023-05.08.2023 tarihleri arasında [İBB Kariyer] sitesinden online olarak başvuruda bulunabilirler. Başvuru sonucunda uygun görülen adaylar, mülakata çağrılacak ve sonuçlar ilan edilecektir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin otopark personeli alımı haberi, iş arayanlar için büyük bir heyecan yarattı. Bu fırsatı değerlendirmek isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. Başvuru yapmak için https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu