İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Kurumu İSPER, Farklı Pozisyonlar için Personel Arayışında!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İSPER A.Ş., farklı branşlarda 8 yeni pozisyon için personel alım ilanı yayınladı. Detaylar ve başvuru bilgileri makalemizde!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan İstanbul Personel Yönetimi A.Ş. (İSPER A.Ş.), farklı branşlarda 8 yeni iş fırsatı sunuyor. Usta, psikolog ve sosyal hizmet uzmanı pozisyonları için hem yeni mezun hem de deneyimli adaylar başvurabilecek. Başvuru süreci, 16-20 Ekim 2023 tarihleri arasında İSPER’in resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.

Usta Pozisyonu

İSPER A.Ş., usta pozisyonu için 2 kişilik bir kadro açtı. Bu pozisyonda çalışacak adayların en az 2 yıl deneyimli olması gerekiyor. Usta pozisyonunda çalışacak personel, 08:00-17:00 saatleri arasında tam zamanlı olarak görev yapacak.

Psikolog Pozisyonu

İSPER A.Ş., psikolog pozisyonu için 1 kişilik bir kadro açtı. Bu pozisyonda çalışacak adayların yeni mezun ya da deneyimli olması yeterli. Psikolog pozisyonunda çalışacak personel, 08:00-17:00 saatleri arasında tam zamanlı olarak görev yapacak.

Sosyal Hizmet Uzmanı Pozisyonu

İSPER A.Ş., sosyal hizmet uzmanı pozisyonu için 5 kişilik bir kadro açtı. Bu pozisyonda çalışacak adayların yeni mezun ya da deneyimli olması yeterli. Sosyal hizmet uzmanı pozisyonunda çalışacak personel, 08:00-17:00 saatleri arasında tam zamanlı olarak görev yapacak.

Başvuru Şekli ve Süreci

İSPER A.Ş.’nin açtığı bu farklı branşlardaki iş fırsatlarına başvurmak isteyen adaylar, 16-20 Ekim 2023 tarihleri arasında İSPER’in resmi web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilecekler. Başvuru formunu dolduran adaylar, mülakat tarihi ve saati hakkında mail yoluyla ya da telefonla bilgilendirilecekler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu