google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc İstanbul’da Metro ve Havaalanına Komşu Lüks Site İçindeki Daire Sadece 350 Bin TL’ye satışa çıkarıldı - haberbil.net
Emlak

İstanbul’da Metro ve Havaalanına Komşu Lüks Site İçindeki Daire Sadece 350 Bin TL’ye satışa çıkarıldı

İstanbul'da metro ve havaalanına komşu lüks site içindeki daire sadece 350 bin TL'den satışa çıkarıldı. İcra yoluyla satışa çıkarılan daire, pek çok sosyal imkanla donatılmış bir yaşam alanı sunuyor. Bu fırsatı kaçırmayın!

İstanbul Pendik’te bulunan Vogue Kurtköy sitesindeki 3. katta yer alan lüks daire, borç nedeniyle icra yoluyla satışa çıkarıldı. Dairenin muhammen bedeli sadece 350 bin TL olarak belirlendi. Bu fiyatla kaçırılmayacak bir fırsat sunan daire, metro ve havaalanına yürüme mesafesinde, lüks bir site içinde, pek çok sosyal imkanla donatılmış bir yaşam alanı sunuyor.

İstanbul Pendik Kurtköy Mahallesi’nde, 6.143,47 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde yer alan, 3 bloklu, kapalı otoparklı, açık- kapalı yüzme havuzu ve güvenlik hizmeti bulunan Vogue Kurtköy sitesi123ndeki bir daire, borçlu adına kayıtlı olduğu için icra yoluyla satışa sunuldu.

Satışa konu olan daire, A blok, 3. kat, 23 no’lu ve daire nitelikli taşınmazdır. Dairenin projesine göre yasal net kullanım alanı 30 m2 kapalı alan + 12 m2 kat bahçesi alanı olarak tespit edilmiştir. Dairede antre, hol, mutfak nişi, salon ve 1 adet kat bahçesi bölümleri bulunmaktadır. Ancak mahallinde yapılan incelemede kat bahçesi alanının salona çevrildiği görülmüştür.

Dairenin dış kapısı çelik kapı, pencereleri pvc doğramadır. Salon ve oda zemini laminat parke, duvarları saten boyalıdır. Antre, mutfak ve banyo zemini seramik, banyo duvarları tavana kadar fayans kaplıdır. Mutfak dolapları ahşap, tezgahı mermerittir. İç kapıları ahşap panel kapıdır.

Dairenin yakın çevresinde Kurtköy Mezarlığı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Yavuz Selim Cami yer almaktadır. Daire Belediye hizmetlerinden faydalanmaktadır.

Dairenin muhammen bedeli sadece 350 bin TL olarak belirlenmiştir. Satışa katılmak isteyenlerin 35 bin TL teminat yatırması gerekmektedir.

Başa dön tuşu