google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc İstanbul'un 52 plaj noktasında görevlendirilmek üzere cankurtaran alınacak - haberbil.net
İş İlanları

İstanbul’un 52 plaj noktasında görevlendirilmek üzere cankurtaran alınacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonu için ileri seviye yüzme bilen cankurtaran arıyor. Başvurular başladı ve Temmuz ayı sonuna kadar devam edecek.

İstanbul’un Plajlarında Cankurtaran Olmak İster Misiniz?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yaz sezonu için ileri seviye yüzme bilen cankurtaran arıyor. Eğer siz de plajlarda vatandaşların güvenliğini sağlamak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın!

Cankurtaran olmak hem heyecanlı hem de sorumluluk gerektiren bir meslek. İstanbul’un 52 plaj noktasında görevlendirilmek üzere cankurtaran çalışma arkadaşları arayan İBB, şu niteliklere sahip adayları bekliyor:

  • En az ilköğretim mezunu,
  • Ekim 2023 tarihine kadar geçerliliği olan Gümüş Cankurtaran Sertifikası olan,
  • İyi derecede yüzme bilen, plaj ortamında çalışmakta fiziki olarak problem yaşamayacak,
  • İletişimine güvenen, dikkatli, sorumluluk sahibi.

Cankurtaran olarak görev yapacak kişiler, Mayıs-Ekim ayları arasında dönemsel olarak çalışacaklar. Plajlarda vatandaşların güvenli bir şekilde plaj hizmetlerinden faydalanmasını sağlayacaklar. Ayrıca plaj ve deniz kurallarına uygun hareket etmelerini takip edecekler.

Bu iş ilanına başvurmak için son tarih 31 Temmuz 2023. Başvuru adresi ise https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/cankurtaran-1856 Bu linkten başvuru formunu doldurabilir ve gerekli belgeleri yükleyebilirsiniz.

Eğer siz de İstanbul’un plajlarında cankurtaran olmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden başvurun. Bu yaz hem eğlenin hem de hayat kurtarın!

Başa dön tuşu