İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde Büro Memuru Olmak İster Misiniz? En Az Önlisans Mezunu Memur Alımı Yapılacak

İzmir Büyükşehir Belediyesi büro memuru alımı için yeni iş ilanı yayınladı. En az önlisans mezunu öğrenim düzeyinden memur alımı yapılacak. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, çevre korunması ve iyileştirilmesi alanında faaliyet gösteren iştiraki İZDOĞA A.Ş. bünyesinde büro memuru olarak çalışacak personel alımı yapacak. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar, başvuru şartlarını ve detaylarını merak ediyor. İşte, İzmir Büyükşehir Belediyesi büro memuru alımı hakkında bilmeniz gerekenler.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi büro memuru alımı için aranan şartlar şöyle:

  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmak
  • Herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması
  • Adli sicil kaydı bulunmaması
  • En az önlisans mezunu olmak
  • İyi derecede bilgisayar Microsoft Office programları bilmesi

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar, büro memuru olarak İZDOĞA A.Ş.’de çalışma imkanına sahip olacak. Büro memurları, çevre korunması ve iyileştirilmesi projelerinde görev alacak, raporlama, evrak takibi, dosyalama gibi işleri yürütecek.

Başvuru Nasıl Yapılır?

İzmir Büyükşehir Belediyesi büro memuru alımı için başvurular 08/09/10.08.2023 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin resmi web sitesinde yer alan CV Bankası üzerinden ( online olarak gerçekleştirilecek. Başvuruların son günü olan 10 Ağustos 2023 saat 17:00’ye kadar başvurularını tamamlamayan adaylar değerlendirmeye alınmayacak.

Başvuru Adresi ve Tarihleri: 08/09/10.08.2023 tarihlerinde başvurular https://www.izmir.bel.tr/tr/insankaynaklari/259 linkte belirtilen CV Bankasından yapılacaktır.

Başvuru sonucunda uygun görülen adaylar, mülakat aşamasına davet edilecek. Mülakat tarihi ve yeri daha sonra duyurulacak. Mülakat sonucunda başarılı olan adaylar, İZDOĞA A.Ş.’de büro memuru olarak istihdam edilecek.

Bu fırsatı kaçırmamak için acele edin ve başvurunuzu hemen yapın. İzmir Büyükşehir Belediyesi büro memuru alımı ile ilgili daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu