google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nden 60 İşçi Alımı Fırsatı! - haberbil.net
İş İlanları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nden 60 İşçi Alımı Fırsatı!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 60 kanalizasyon ve içme suyu işçisi alımı yapıyor. Başvuru şartları, adresi ve detayları bu makalede bulabilirsiniz. Acele edin, başvuru süresi kısıtlı! Makale:

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) bünyesinde çalıştırılmak üzere 60 kanalizasyon ve içme suyu işçisi alımı yapacağını duyurdu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar için başvuru süreci bugün başladı ve 14 Temmuz 2023 tarihine kadar devam edecek. Peki, bu işe başvurmak için hangi şartlar gerekiyor? Başvuru nasıl yapılıyor? İşte tüm detaylar…

Başvuru Şartları Neler?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin KASKİ bünyesinde istihdam etmek üzere alacağı 60 kanalizasyon ve içme suyu işçisi için aranan şartlar şöyle:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 18 yaşını tamamlamış olmak
  • 45 yaşını geçmemiş olmak
  • En az ilkokul mezunu olmak
  • Askerlikle ilişiği olmamak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak

Başvuru Nasıl Yapılıyor?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin KASKİ bünyesinde alacağı 60 kanalizasyon ve içme suyu işçisi için başvurular elektronik ortamda yapılacak. Adaylar, aşağıdaki internet adresine girerek başvuru formunu dolduracaklar.

Başvuru adresi: www.maraskaski.gov.tr

Başvuru formunda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak giren adaylar, başvurularını tamamladıklarında bir başvuru numarası alacaklar. Bu numara, başvuru durumunu takip etmek için kullanılacak.

Başvuru Süresi Ne Zaman Bitiyor?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin KASKİ bünyesinde alacağı 60 kanalizasyon ve içme suyu işçisi için başvuru süresi 14 Temmuz 2023 tarihinde sona erecek. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacak.

Başvuru Sonucu Nasıl Öğrenilecek?

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin KASKİ bünyesinde alacağı 60 kanalizasyon ve içme suyu işçisi için başvuru sonucu, başvuru numarası ile www.maraskaski.gov.tr adresinden öğrenilebilecek. Ayrıca başvuru sonucu, başvuru formunda belirtilen e-posta adresine ve cep telefonu numarasına da bildirilecek.

Son Söz

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin KASKİ bünyesinde alacağı 60 kanalizasyon ve içme suyu işçisi için başvuru süreci bugün başladı ve 14 Temmuz 2023 tarihine kadar devam edecek. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar, yukarıda belirtilen şartları taşıyorlarsa, hemen www.maraskaski.gov.tr adresine girerek başvurularını yapabilirler. Başarılar dileriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu