İş İlanları

KİPTAŞ 20 Ekim’e kadar mimar alımı yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin KİPTAŞ şirketi, yetenekli mimarlar arayışında! 20 Ekim'e kadar başvurularınızı yapabilir ve İstanbul'un büyümesine katkıda bulunabilirsiniz.

İstanbul, Türkiye’nin en büyük metropolü olarak, sürekli büyüyen ve gelişen bir şehir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı KİPTAŞ, bu büyümeyi ve gelişmeyi desteklemek amacıyla, son derece yetenekli mimarlar arayışında!

İstanbul’un Kalbinde Yeni Bir Fırsat

KİPTAŞ, Zeytinburnu’nun Seyitnizam Mahallesi’nde bulunan merkezinde, mimarlık alanında deneyimli, yetenekli ve vizyon sahibi profesyonelleri bünyesine katmayı planlıyor. Şirket, toplamda 4 mimar pozisyonu için başvurularını 13 Ekim 2023’ten itibaren kabul ediyor.

Başvuru Detayları ve Şartlar

Başvuru yapacak adayların üniversitelerin Mimarlık bölümünden mezun olmaları gerekiyor. Genel bilgisayar kullanımına hakim olmanın yanı sıra, mesleki bilgisayar programlarını da etkili bir şekilde kullanabilmeliler. Adayların mimari projelerde gerekli incelemeleri yapabilme, mesleki tasarım ve hesaplamaları gerçekleştirme yeteneğine sahip olmaları bekleniyor. Sahada deneyimli ve ulusal yönetmeliklere, imar mevzuatına, sözleşmelere ve teknik şartnamelere hakim olmaları da oldukça kritik.

Nasıl Başvurulur?

Adaylar, başvurularını 20 Ekim 2023 tarihine kadar bu link üzerinden (https://kariyer.ibb.istanbul/) gerçekleştirebilirler. Başvuru için tek gereklilik, adayların özgeçmişlerini sisteme yüklemesi.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru sonuçları ve mülakat tarihleri, adaylara SMS ya da e-posta yoluyla bildirilecek. Seçilen adaylar, haftada 40 saat çalışacak ve 08:00-17:00 saatleri arasında görev alacaklar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu