google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Kızılkaya Belediyesi’nde İş Fırsatı! 3 Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapılacak - haberbil.net
İş İlanları

Kızılkaya Belediyesi’nde İş Fırsatı! 3 Farklı Pozisyonda Personel Alımı Yapılacak

Kızılkaya Belediyesi, inşaat mühendisi, elektrikçi ve büro işçisi pozisyonlarında personel alımı yapıyor. Başvuru tarihleri, şartları ve görüşme detayları haberimizde.

Kızılkaya Belediyesi, hizmet kalitesini arttırmak ve ihtiyaç duyulan alanlarda personel eksikliğini gidermek için 3 farklı pozisyonda personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuru yapmak isteyen adaylar, 20-30 Ekim 2023 tarihleri arasında Kızılkaya Belediyesi Hizmet Binası’na giderek başvuru formunu doldurabilecekler.

İnşaat Mühendisi Alınacak

Kızılkaya Belediyesi, inşaat mühendisi pozisyonunda geçici veya daimi olarak çalışacak bir personel alacak. Adayların inşaat mühendisliği bölümünden mezun olması ve belediyenin belirlediği diğer şartları taşıması gerekiyor. Açık iş sayısı 1 olarak belirlendi. Deneyim süresi ise belirtilmedi.

Elektrikçi Alınacak

Kızılkaya Belediyesi, elektrikçi (genel) pozisyonunda geçici veya daimi olarak çalışacak bir personel alacak. Adayların elektrikçilik mesleğine ilişkin belge veya sertifika sahibi olması ve belediyenin belirlediği diğer şartları taşıması gerekiyor. Açık iş sayısı 1 olarak belirlendi. Deneyim süresi ise belirtilmedi.

Büro İşçisi Alınacak

Kızılkaya Belediyesi, büro işçisi pozisyonunda daimi olarak çalışacak bir personel alacak. Adayların en az lise mezunu olması ve belediyenin belirlediği diğer şartları taşıması gerekiyor. Açık iş sayısı 1 olarak belirlendi. Deneyim süresi ise belirtilmedi.

Başvuru Şartları Neler?

Kızılkaya Belediyesi’nin personel alımı ilanına başvurmak isteyen adayların aşağıdaki şartları sağlaması gerekiyor:

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 18 yaşını doldurmuş olmak
  • Kamu haklarından mahrum olmamak
  • Askerlikle ilişiği olmamak (erkek adaylar için)
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak
  • Adli sicil kaydı bulunmamak veya affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, kaçakçılık, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yalan tanıklık, yalan yere yemin gibi suçlardan mahkum olmamak
  • Belediyenin belirlediği eğitim, belge ve sertifika şartlarını taşımak

Başvuru Nasıl Yapılır?

Kızılkaya Belediyesi’nin personel alımı ilanına başvurmak isteyen adaylar, 20-30 Ekim 2023 tarihleri arasında Kızılkaya Belediyesi Hizmet Binası’na giderek başvuru formunu doldurabilirler. Başvuru formunda adayların kişisel bilgileri, eğitim durumu, mesleki deneyimleri ve referansları yer alacak. Adayların başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmaları gerekiyor. Ayrıca adayların başvuru formuna nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, varsa mesleki belge veya sertifika fotokopisi ve 2 adet vesikalık fotoğraf eklemeleri gerekiyor.

Başvuru yapan adaylar, belediyenin belirlediği tarih ve saatte Kızılkaya Belediyesi Hizmet Binası’nda görüşmeye katılacaklar. Görüşmede adayların mesleki bilgi ve becerileri değerlendirilecek. Görüşme sonucunda başarılı olan adaylar, belediyenin personeli olarak işe alınacak.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Kızılkaya Belediyesi’nin personel alımı ilanına başvurmak isteyen adayların acele etmesi gerekiyor. Çünkü son başvuru tarihi 30 Ekim 2023 olarak belirlendi. Bu tarihten sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Kızılkaya Belediyesi’nde çalışmak isteyen adayların bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. Kızılkaya Belediyesi’nde çalışmak hem prestijli hem de kazançlı bir iş olacaktır. Kızılkaya Belediyesi’nin personel alımı ilanına başvurmak için daha fazla beklemeyin. Hemen Kızılkaya Belediyesi Hizmet Binası’na giderek başvuru formunu doldurun ve görüşme tarihini bekleyin.

Başvuru yapan adaylar, 1 Kasım 2023 tarihinde saat 11:00’da Kızılkaya Belediyesi Hizmet Binası’nda görüşmeye çağrılacaklar. Görüşmede adayların elektrikçilik mesleğine ilişkin bilgi ve becerileri test edilecek. Görüşme sonucunda başarılı olan aday, belediyenin elektrikçisi olarak göreve başlayacak.

Başa dön tuşu