google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Kızılören Belediyesi en az ilk öğretim mezunu temizlik personeli alımı yapacak! - haberbil.net
İş İlanları

Kızılören Belediyesi en az ilk öğretim mezunu temizlik personeli alımı yapacak!

Kızılören Belediyesi, en az ilköğretim mezunu olan ve belirli şartları taşıyan adaylar arasından sürekli işçi kadrosuna temizlik personeli alımı yapıyor. Başvuru süresi 5 gün! Detaylar için tıklayın!

Afyonkarahisar’ın Kızılören ilçesinde yaşayan ve temizlik işinde çalışmak isteyenler için büyük bir fırsat! Kızılören Belediyesi, en az ilköğretim mezunu olan ve belirli şartları taşıyan adaylar arasından sürekli işçi kadrosuna temizlik personeli alımı yapacak. Bu ilanı kaçırmayın!

Kızılören Belediyesi’nin temizlik personeli alımı ilanı, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesinde yayınlanacak. Başvuru yapmak isteyen adayların, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr adresinden online olarak başvurmaları gerekiyor. Başvuru şartları ise şöyle:

  • 18 yaşını tamamlamış olmak, 27 yaşından gün almamış olmak.
  • En az öğrenim seviyesi: İlköğretim – En çok öğrenim seviyesi: Ön Lisans öğrenim
  • Kızılören ilçesinde ikamet ediyor olmak.
  • MEB veya Üniversite onaylı Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler İle İlgili İşler Sertifikası
  • MEB veya Üniversite onaylı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Katılım Belgesi

Başvuru yapan adaylar arasından noter kurası ile belirlenecek olanlar, sözlü mülakata katılacaklar. Kura işlemi 21/07/2023 tarihinde Cuma günü saat 15:00’da Kızılören Belediyesinde gerçekleştirilecek. Kura sonucuna göre işe alınması uygun görülen asıl adaylar, istenilen belgeleri şahsen Kızılören Belediyesine teslim edecekler. Posta, kargo ve kurye ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Kızılören Belediyesi temizlik personeli alımı ilanı hakkında daha fazla bilgi almak için www.kiziloren.bel.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu ilan, hem kendinize hem de çevrenize temiz bir gelecek sunuyor. Haydi, vakit kaybetmeden başvurun!

Başa dön tuşu