google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Kocaeli Darıca’da Sosyal Yardım Şubesine Personel Alımı Yapılacak! - haberbil.net
İş İlanları

Kocaeli Darıca’da Sosyal Yardım Şubesine Personel Alımı Yapılacak!

Kocaeli Darıca’da sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı şubesine en az lise mezunu personel alımı yapılacak. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar için başvurular 14-18 Temmuz 2023 tarihleri arasında şahsen yapılacak. Ayrıntılar haberimizde…

Kocaeli Darıca’da yaşayan ve iş arayan vatandaşlar için güzel bir haberimiz var. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Kocaeli ili Darıca sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı şubesine personel alımı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni bir iş ilanı yayınlandı.

İlana göre, vakfın sosyal yardım dağıtım işleri görevlisi olarak çalışacak en az lise mezunu bir personel alınacak. Çalışma süresi 9 ay olup, belirli (geçici) süreli sözleşmeli olarak istihdam edilecek.

Bu ilana başvuru yapmak isteyen adayların bizzat Darıca ilçesi SYDV şubesine şahsen gitmeleri gerekiyor. Başvurular 14 Temmuz 2023 tarihinde başladı ve 18 Temmuz 2023 tarihine kadar devam edecek.

Başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, 18 yaşını bitirmiş olması, son başvuru tarihi itibariyle 45 yaşını doldurmamış olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, adli sicil kaydı bulunmaması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özürlü bulunmaması, askerlik görevini yapmış veya muaf olması ya da askerlikle ilişkisi bulunmaması, lise ve dengi okulların herhangi birinden mezun olması, sosyal iletişim becerisine sahip olması, organomineraj topraksız tarımda çalışmış olması, topraksız tarım sertifikası olması ve ikametgahının ilan tarihinden 5 ay öncesi Darıca olması gibi şartları taşıması gerekiyor.

Başvuru için gerekli belgeler ise başvuru formu (müracaat esnasında tarafımızca verilecektir), kimliğin aslı ve fotokopisi, diploma aslı veya tasdikli diploma örneği, adli sicil kaydı, tarihçeli ikametgah belgesi, topraksız tarım sertifikası ve öz geçmiştir. Sağlık raporu ise alımı kabul edilen adaydan istenecektir.

Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adayların acele etmesi gerekiyor. Başvuruların son günü olan 18 Temmuz 2023 tarihine kadar Darıca SYDV şubesine giderek başvurularını tamamlamalarını tavsiye ediyoruz. Başarılar dileriz!

Başa dön tuşu