google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Küçükçekmece Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 5 Adet Otopark Görevlisi Alımı Yapıyor - haberbil.net
İş İlanları

Küçükçekmece Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 5 Adet Otopark Görevlisi Alımı Yapıyor

Küçükçekmece Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak çalıştırmak üzere 5 otopark görevlisi alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. Başvuru şartları ve detayları haberimizde.

Küçükçekmece Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak çalıştırmak üzere 5 otopark görevlisi alımı için yeni bir iş ilanı yayınladı. Başvurular 14 Eylül’de başladı ve 14 Ekim 2023 tarihinde sona erecek.

Başvuru yapmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olmaları ve Küçükçekmece ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmaları gerekiyor. Ayrıca, sürücü belgesine sahip olmaları ve engelli ise engelli durumunu gösterir belge sunmaları da şart.

Otopark görevlisi olarak çalışacak personeller, otoparka gelen müşterilere giriş-çıkış işlemlerini yapacak, otopark aboneliklerini yönetecek, otoparkta bulunan elektronik ve otomatik sistemleri kontrol edecek ve bakım-onarım işlerini takip edecekler. Otopark görevlileri tam zamanlı olarak ve vardiyalı şekilde çalışacaklar.

Başvuru yapmak isteyen adaylar, detaylı özgeçmişlerini, diploma fotokopilerini, sürücü belgelerini ve engelli ise engelli durumunu gösterir belgelerini mail adresine göndermelidirler.

Mail adresi: basvuru@kitas.ist

Telefon veya bizzat başvurular kabul edilmeyecektir.

 

Başa dön tuşu