Genel

Mahsun Kırmızıgül’den Yeni Dizi: “Kırmızı”

Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi "Kırmızı" için hazırlıklara başladı. Dizi, 1970'li yıllarda geçen bir aşk hikayesini konu alıyor.

Mahsun Kırmızıgül, uzun bir aradan sonra yeni bir dizi ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor. “Kırmızı” isimli dizi, 1970’li yıllarda geçen bir aşk hikayesini konu alıyor.

Dizi, İstanbul’un kenar mahallelerinden birinde yaşayan iki gencin, aşkları uğruna verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Mahsun Kırmızıgül’ün canlandıracağı karakter, mahallenin delikanlısı olan Ali’dir. Ali, mahallenin zengin kızı olan Gül’e (Sevda Erginci) aşık olur. Ancak Gül’ün ailesi, Ali’yi kabul etmez. Ali ve Gül, aşkları uğruna birçok zorlukla mücadele etmek zorunda kalırlar.

Dizi Oyuncuları

Dizi, Mahsun Kırmızıgül, Sevda Erginci, Murat Ünalmış, Nur Sürer, Şenay Gürler, Uğur Aslan, Serdar Gökhan ve Erkan Can gibi usta oyuncuları bir araya getiriyor.

Dizi Yönetmeni

Diziyi, “Gülperi” ve “Can Kırıkları” gibi dizilerin de yönetmeni olan Emre Kabakuşak yönetiyor.

Dizi Çekimleri

Dizi, İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekiliyor. Çekimler, 2023 yılının sonbahar aylarında tamamlanacak.

Dizi Yayın Tarihi

Dizi, 2024 yılının ilk aylarında izleyiciyle buluşacak.

Dizi Hakkında Merak Uyandıran Detaylar

  • Mahsun Kırmızıgül, yeni dizisi için 1970’li yıllardan kalma bir mahalle inşa ettirdi.
  • Dizi için, o döneme ait kostümler ve dekorlar hazırlandı.
  • Dizi, müzikleri ile de dikkat çekecek. Mahsun Kırmızıgül, dizinin müziklerini kendisi besteledi.

Sonuç: Mahsun Kırmızıgül’ün yeni dizisi “Kırmızı”, 1970’li yıllarda geçen bir aşk hikayesini konu alıyor. Dizi, güçlü oyuncu kadrosu, etkileyici konusu ve merak uyandıran detayları ile dikkat çekiyor. Dizi, 2024 yılının ilk aylarında izleyiciyle buluşacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu