İş İlanları

Melikgazi Belediyesi’nden 100 Kişilik İş İlanı!

Melikgazi Belediyesi, 100 kişilik genel beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular 13.10.2023 ile 15.10.2023 tarihleri arasında online olarak kabul edilecek.

Melikgazi Belediyesi Temel İhtiyaç Maddeleri San.ve Tic. İşlt. AŞ. tarafından yapılan açıklamada, 100 kişilik genel beden işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Bu alım, 13.10.2023 ile 15.10.2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Kimler Başvurabilir? Başvuracak adaylardan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, medeni hakları kullanma ehliyetine sahip olmaları, kamu haklarından mahrum bulunmamaları, 20 yaşını doldurmuş ve 50 yaşını aşmamış olmaları beklenmektedir. Ayrıca, bazı suçlardan mahkum olmamak, belirtilen özel şartları taşımak ve belgelere sahip olmak da başvuru şartları arasında yer alıyor. Kayseri sınırları içerisinde ikamet eden ve en az ilkokul mezunu olan adaylar başvurabilir.

Nereden ve Nasıl Başvuru Yapılır? İlgilenen adaylar, başvurularını sadece Melikgazi Belediyesi’nin kariyer sayfası üzerinden (https://kariyer.melikgazi.bel.tr/) online olarak yapabileceklerdir. Başvuru esnasında adaylardan özgeçmiş (CV) ve diğer istenen belgelerin sisteme yüklenmesi gerekmektedir. Şahsen, kargo ya da posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Çalışma Koşulları ve Şartları Başarılı olan adaylar, Kayseri il sınırları içerisinde farklı yerlerde tam zamanlı olarak çalışacaklardır. Çalışma saatleri hafta içi 08.30-17.30 arasında olacaktır.

İş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ve iletişim kurmak için Melikgazi Belediyesi Temel İhtiyaç Maddeleri San.ve Tic. İşlt. AŞ.’nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya Mehmet Ferhat DOST ile iletişime geçebilirsiniz.

Not: İlgilenen adayların başvuru şartlarını ve detaylarını dikkatlice incelemeleri ve belirtilen tarihler arasında başvurularını tamamlamaları önerilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu