google-site-verification=A87PosubcSTDO2a9r_X0e-JxuYINZDky1x0_DXmsMCc Mersin Büyükşehir Belediyesi Kimya Öğretmeni Arıyor! - haberbil.net
İş İlanları

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kimya Öğretmeni Arıyor!

Mersin Büyükşehir Belediyesi kimya öğretmeni alımı yapacak. Toplamda 2 öğretmen alınacak olup başvurular aşağıda belirtilen adrese 3-9 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi, eğitim alanında kaliteli hizmet vermek için kimya öğretmeni alımı yapacağını duyurdu. Toplamda 2 kimya öğretmeni alınacak olan ilana başvurmak isteyenler, 3-9 Ağustos 2023 tarihleri arasında www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresinden başvuru formunu doldurabilirler.

Başvuru yapacak adayların Kimya Öğretmenliği Bölümünden mezun olmak ya da Kimya Bölümünden mezun olup Formasyon Belgesine sahip olmak gibi belirli şartları taşıması gerekiyor. Ayrıca adayların 18 yaşını tamamlamış olması, Mut ve Aydıncık ilçelerinde çalışmaya uygun olması, mesleki gelişmeleri takip etmesi, raporlama, planlama ve organizasyon yeteneği güçlü olması, sorumluluk sahibi, takipçi ve sistematik çalışan olması, ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilmesi de aranan nitelikler arasında yer alıyor.

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin bu ilanı, kimya öğretmenliği yapmak isteyen ve Mersin’de yaşamak isteyen adaylar için büyük bir fırsat. Eğer siz de bu fırsatı kaçırmak istemiyorsanız, hemen başvurunuzu yapın ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin eğitim kadrosuna katılma şansını yakalayın. Başvuru ile ilgili detaylı bilgi almak için 0(324) 320 17 70-71-72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Başa dön tuşu