Genel

Müge Anlı’da kayıp Bedriye Kılıç’ın eşi damadına öyle bir soru sordu ki…

Müge Anlı, Sinop’ta kaybolan 3 çocuk annesi Bedriye Kılıç’ın akıbetini araştırıyor. Kayıp kadının eşi Tayfur Kılıç, canlı yayında sorulan sorular karşısında çelişkili ifadeler veriyor.

Müge Anlı, günlerce Sinop’ta yaşayan ve eşiyle tartıştığı günden sonra ortadan kaybolan 3 çocuk annesi Bedriye Kılıç’ın akıbetini araştırıyor. Kayıp kadının eşi Tayfur Kılıç, canlı yayında sorulan sorular karşısında çelişkili ifadeler veriyor.

Kayıp kadının babası damadına hesap sordu

Bedriye Kılıç, 35 yaşında ve 3 çocuk annesi bir kadın. Eşi Tayfur Kılıç ile evlendikten sonra Sinop’a yerleşti. Ancak evlilikleri mutlu gitmedi. Bedriye Kılıç, eşinin kendisine şiddet uyguladığını ve aldatma şüpheleri olduğunu ailesine anlattı. Ayrıca eşinin kendisini evden kovduğunu ve boşanmak istediğini de söyledi.

Bedriye Kılıç, 2023 yılının Mart ayında eşiyle tartıştığı bir gün ortadan kayboldu. Ailesi, kızlarının başına kötü bir şey geldiğinden endişelendi ve Müge Anlı’dan yardım istedi. Müge Anlı, kayıp kadının peşine düştü ve tek şüpheli olarak gördüğü eşi Tayfur Kılıç’ı canlı yayına bağladı.

Tayfur Kılıç, eşinin kendisinden ayrılmak istediğini ve gittiği gün de kapıyı çarparak evden ayrıldığını söyledi. Ancak daha sonra ortaya çıkan fotoğraflar, Tayfur Kılıç’ın yalan söylediğini gösterdi. Fotoğraflarda Bedriye Kılıç, başka bir erkekle samimi pozlar veriyordu. Tayfur Kılıç, bu fotoğrafları gördüğünü ancak eşinin kendisine gönderdiğini iddia etti.

Kayıp kadının babası ise damadına inanmadığını ve onun kızını öldürdüğünü düşündüğünü söyledi. Canlı yayında damadına öyle bir soru sordu ki, Tayfur Kılıç cevap vermekten aciz kaldı. Baba, “Senin eşin başka bir erkekle fotoğraf çektirip sana gönderiyor da sen ne yapıyorsun? Neden boşanmıyorsun? Neden polise haber vermiyorsun? Neden onu aramıyorsun?” diye sordu.

Tayfur Kılıç ise bu sorular karşısında bocaladı ve “Ben yazdım, hani çıkana kadar gitmeyecekti. Bugün ne oldu?” dedi. Ancak bu cevap babayı tatmin etmedi ve “Senin yaptığın yapmadığın zaten ortaya çıkacak” diye karşılık verdi.

Müge Anlı damat Tayfur’u köşeye sıkıştırdı

Müge Anlı da kayıp kadının eşi Tayfur Kılıç’ın yalanlarını ortaya çıkarmak için elinden geleni yaptı. Damat Tayfur’un eşinin kaybolmasından sonra başka bir kadınla ilişki yaşadığını, eşinin ailesine hakaret ettiğini ve onları tehdit ettiğini kanıtladı. Ayrıca damat Tayfur’un eşinin kaybolmasından sonra polise haber vermediğini, onu aramadığını ve sosyal medyada paylaşımlar yaptığını da gösterdi.

Müge Anlı, damat Tayfur’u canlı yayında sıkıştırdığı sorularla çileden çıkardı. Damat Tayfur, “Kimse senin üzerine gelmiyorsa bir öyle konuşuyorsun bir böyle yalan söylüyorsun sürekli yani” diye çıkıştı. Müge Anlı ise “Senin üzerine gelmek zorundayız. Senin eşin kayıp ve senin onunla ilgili hiçbir şey yapmadığın ortada. Senin bu fotoğrafları görüp de hiçbir şey yapmaman akıl alır gibi değil. Senin eşin başka bir erkekle fotoğraf çektirip sana gönderiyor da sen ne yapıyorsun? Erkek olsa ben bu kadından boşanırım” dedi.

Müge Anlı, kayıp Bedriye Kılıç’ın akıbetini bulmak için çalışmalarına devam ediyor. Kayıp kadının ailesi ise umudunu kaybetmeden kızlarının geri dönmesini bekliyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu