İş İlanları

Muğla Bodrum Belediyesi 10 Ağustos’a kadar 8 işçi alımı yapacak

Muğla Bodrum Belediyesi 5 ay 29 gün süreyle çalıştırmak üzere 8 işçi alımı yapacak. İşçi alımı başvuruları 10 ağustosa kadar devam edecektir.

İşçi alımı için Muğla Bodrum Belediyesi 7 Ağustos 2023 tarihinde yeni bir iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) Muğla iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre Bodrum Belediyesi kendi bünyesinde 5 ay 29 gün süreyle çalıştırmak üzere beden işçisi statüsünde 8 işçi alımı yapacak.

Bodrum Belediyesi işçi alımı için başvurular 8 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak ve 10 Ağustos 2023 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların bu belirtilen tarih aralığında Çarşı Mahallesi Çarşı Sokak No 2/34 Bodrum/Muğla adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Bu ilana başvurmak isteyen adayların, 18 yaşını doldurmuş adli sicil kaydı bulunmayan, en az %40 oranında engelli kaydı bulunan ve en az okur yazar olmaları gerekmektedir.

Ayrıca belediyenin bu işçi alım ilanına başvuru yapmak isteyen adayların başvuru esnasında İŞKUR kayıt belgelerini de yanlarında götürmeleri gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu