İş İlanları

Muğla Milas Belediyesi 19 Personel Alımı Yapacak!

Muğla Milas Belediyesi, bünyesine katmak üzere 19 personel alımı yapacağını duyurdu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar, başvuru şartlarını ve detaylarını merak ediyor. İşte Muğla Milas Belediyesi personel alımı ilanına dair tüm bilgiler…

Muğla Milas Belediyesi, kendi bünyesinde daimi olarak çalıştırmak üzere 10 komi, 2 inşaat bekçisi, 5 mutfak personeli, 1 temizlik personeli ve 1 engelli personel alımı yapacak. Bu ilana en az okuryazar olan, Milas ilçe sınırları içerisinde ikamet eden tüm 18 yaşından büyük adaylar başvuru yapabilecek. Alınacak personeller Muğla Milas Belediyesi bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar, Hayıtlı Mahallesi Sanatçılar Sokak No:5/A3-Z01 adresinde bulunan Muğla Milas Belediyesi İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvuruda bulunacaklardır. Başvuru tarihi ise 07/08/2023 saat 08:00 ile 09/08/2023 Çarşamba 17:30 mesai bitimine kadardır.

Başvuru sırasında adayların nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi, diploma veya okul bitirme belgesi, engelli adaylar için engelli raporu ve 2 adet vesikalık fotoğraf getirmeleri gerekmektedir.

Muğla Milas Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adaylar, belediyenin yapacağı yazılı ve sözlü sınava tabi tutulacaklardır. Sınav tarihi ve yeri daha sonra belediyenin resmi internet sitesinden duyurulacaktır. Sınava girecek adaylara başarılar dileriz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu