İş İlanları

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde 36 Personel Alımı Fırsatı!

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, 4/B sözleşmeli personel statüsünde çalıştırmak üzere 36 personel alımı yapacağını duyurdu. Üniversite bünyesinde farklı pozisyonlarda istihdam edilecek personeller için başvuru süreci başladı. İşte başvuru şartları, tarihleri ve detayları.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilanda, 4/B sözleşmeli personel statüsünde çalıştırmak üzere 36 personel alımı yapacağını bildirdi. Alınacak personellerin üniversitenin çeşitli birimlerinde görevlendirileceği belirtildi.

Başvuru yapmak isteyen adayların, ilanın ilk başvuru tarihi olan 11 Temmuz 2023 tarihi itibarıyla genel şartlar ile pozisyonla ilgili aranan özel şartları taşıması gerekiyor. Adaylar arasından KPSS puanı esas alınarak sıralama yapılacak ve yazılı ve sözlü sınav yapılmayacak.

Başvurular, 11 Temmuz 2023-25 Temmuz 2023 tarihleri arasında istenilen belgeler ile elden veya postayla Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacak. Postadan kaynaklanan gecikmelerden üniversite sorumlu olmayacak.

Adaylar sadece bir ilan koduna başvuru yapabilecek. Birden fazla ilan koduna başvuru yapanların her iki başvurusu da geçersiz sayılacak. Ayrıca adayların, 2022 yılı KPSS (B) grubu lisans öğrenimi düzeyinde KPSSP3; ön lisans öğrenimi düzeyinde KPSSP93; ortaöğretim (lise ve dengi) öğrenimi düzeyinde KPSSP94 puan türünden sınava girmiş olması şart.

Alınacak Pozisyonlar ve Şartlar

Pozisyon Sayı Nitelik KPSS Puan Türü
Hemşire 2
Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik lisans programından mezun olmak -2022 yılı KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.
-11/07/1984 tarihi ve sonrası doğumlu olmak.
-Geçerlilik  tarihi  sona  ermemiş “İyi  Klinik Uygulamaları” ve “Tehlikeli Maddelerin Taşınması” sertifikalarına sahip olmak. (Başvuru tarihleri içerisinde alınmış sertifikalar kabul edilmeyecektir.)
-Bu pozisyonda istihdam  edilecekler
vardiyalı çalışma sistemine göre çalıştırılacaktır.
KPSS P3
Hemşire 24
Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik lisans programından
mezun olmak
-2022 yılı KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.
-11/07/1984 tarihi ve sonrası doğumlu olmak.
-Bu pozisyonda istihdam edilecekler vardiyalı çalışma sistemine göre çalıştırılacaktır.
KPSS P3
Hemşire 5
Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik ön lisans programından
mezun olmak
2022 yılı KPSSP93 puan türünden en az 60 puan almış olmak.
-Bu pozisyonda istihdam edilecekler vardiyalı çalışma sistemine göre çalıştırılacaktır.
KPSS P3
Hemşire 5
Ortaöğretim Kurumlarının Hemşirelik- Ebelik-Sağlık Memurluğu Alanının Hemşirelik Dalından mezun olmak -2022 yılı KPSSP94 puan türünden en az 60 puan almış olmak.
-11/07/1984 tarihi ve sonrası doğumlu olmak.
-İlgili alanda en az 3 (üç) yıl tecrübe sahibi olduğunu SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek. (Ayrıntılı bilgi, başvuru için gerekli evrakların 9’uncu maddesinde yer almaktadır.)
-Bu pozisyonda istihdam edilecekler vardiyalı
çalışma sistemine göre çalıştırılacaktır.
KPSS P94

Başvuru yapmak isteyen adayların, ilanda belirtilen diğer şartları da dikkatlice incelemesi gerekiyor. İlanın tam metnine https://www.ilan.gov.tr/ilan/1255104/kamu-akademik-personel-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-recep-tayyip-erdogan-universitesi-4-b-sozlesmeli-36-personel-alim-ilani adresinden ulaşabilirsiniz.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi’nde çalışma fırsatını kaçırmayın! Başvurularınızı zamanında yapın ve hayallerinizdeki işe kavuşun! Bol şans dileriz!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu