İş İlanları

Sakarya Taraklı Belediyesi 4 işçi alımı yapacak! Başvuru şartları ve detayları burada!

Sakarya Taraklı Belediyesi 4 işçi alımı yapacak. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar için tüm detayları bu makalede bulabilirsiniz. Sakarya Taraklı Belediyesi işçi alımı için başvuru süresi, şartları, adresi ve diğer bilgileri sizler için derledik.

Sakarya Taraklı Belediyesi, Türkiye İş Kurumu aracılığıyla 5 ay süreyle çalıştırmak üzere 4 işçi alacağını duyurdu. Bu ilana başvurmak isteyen adayların en geç 14 Temmuz 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekiyor. Başvurular şahsen yapılacak ve sadece Taraklı’da ikamet eden adaylar kabul edilecek.

Sakarya Taraklı Belediyesi işçi alımı için KPSS şartı ve yaş şartı aranmıyor. Adayların sabıka kaydının olmaması ve belirtilen belgeleri eksiksiz getirmeleri yeterli olacak. Başvuru yapacak adayların hacı Murat mahallesi Cumhuriyet Meydanı No: 17/1 Taraklı adresine giderek başvuru formunu doldurmaları ve gerekli belgeleri teslim etmeleri gerekiyor.

Sakarya Taraklı Belediyesi işçi alımı için istenilen belgeler şunlardır;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi
  • İkametgah belgesi
  • Diploma veya mezuniyet belgesi
  • Erkek adaylar için askerlik durum belgesi
  • Sağlık raporu
  • 2 adet vesikalık fotoğraf

Sakarya Taraklı Belediyesi işçi alımı hakkında daha fazla bilgi almak isteyen adaylar aşağıda verilen resmi ilan içeriğini inceleyebilir veya 0264 411 20 00 numaralı telefondan belediyeyi arayabilirler. Sakarya Taraklı Belediyesinde çalışmak isteyen adayların bu fırsatı kaçırmamasını tavsiye ediyoruz. Başvuruların yoğun olması bekleniyor, bu yüzden acele edin ve hayallerinizdeki işe kavuşun!

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu