İş İlanları

Samsun 19 Mayıs Belediyesi 10 işçi alımı yapacak!

Samsun 19 Mayıs Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 10 işçi alımı yapacağını duyurdu. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adaylar için başvuru şartları ve detayları haberimizde.

Samsun 19 Mayıs Belediyesi kadrolu işçi alımı için Türkiye İş Kurumu sayfası üzerinden yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un Samsun iş ilanları sayfasında yer alan ilana göre 19 Mayıs Belediyesine 10 işçi alımı yapılacak.

Belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre, belediyeye bağlı birimlerde çalıştırılmak üzere 10 işçi alınacak. Alınacak işçilerin en az ilköğretim mezunu olması, beden işi yapmaya engel durumu olmaması, gasp, hırsızlık, adam yaralama, öldürme, mala zarar verme, görevi kötüye kullanma, zimmet suçu, kadın ve çocuk istismar suçlarından ceza almamış olması gerekiyor.

Ayrıca yaş şartı olarak da 18-50 yaş arasında (18.07.2005 – 14.07.1973 tarihleri arasında doğan kişiler) olunması isteniyor.

Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. Başvuru süresi 18 Temmuz 2023 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapan adaylar arasından kura yöntemiyle seçilecek olanlar, belediyenin fuaye salonunda yapılacak olan kura çekilişine katılacaklar. Kura çekilişi 19 Temmuz 2023 tarihinde öğleden sonra (13:00 – 18:00) saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu fırsatı kaçırmak istemeyen adayların hemen başvurularını yapmalarını tavsiye ediyoruz. Samsun 19 Mayıs Belediyesi’nde çalışmak isteyenler için bu bir hayat şansı olabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu